Ogłoszenie:

PORADY DIETETYKA PRZEZ INTERNET KONSULTACJE PORADNIA CDS BIAŁYSTOK (Nowy)

dodano: 2020.05.05 ważne do: 2021.06.19 wyświetleń: 4
Szczegóły ogłoszenia:
Poradnia dietetyczna Centrum Dietetyki Stosowanej oferuje swoim pacjentom konsultacje dietetyczne online. Konsultacje dietetyczne online zapewniają pacjentom pełen zakres usług dietetycznych świadczonych przez wykwalifikowanych dietetyków z Centrum Dietetyki Stosowanej przy wykorzystaniu powszechnie używanych kanałów komunikacji elektronicznej tj. WhatsApp, Messenger,Skype. Wykorzystanie komunikatorów internetowych w trakcie konsultacji dietetycznej online pozwala na uzyskanie porady dietetyka bez wychodzenia z domu, z możliwością uzyskania specjalistycznej porady w dowolnie wybranym czasie. Poradnia dietetyczna CDS wykorzystuje wszelkie możliwe sposoby komunikacji z pacjentem pozwalające na przeprowadzenie konsultacji, w tym przeprowadzenie wywiadu żywieniowego, omówienie zasad stosowania diety, dopasowanie jadłospisu do preferencji żywieniowych pacjenta oraz wprowadzenie modyfikacji w jadłospisie. Konsultacje z dietetykiem online zapewniają maksymalny komfort w trakcie konsultacji, pozwalają na pełną swobodę wypowiedzi, wyrażanie oczekiwań i omówienie najważniejszych kwestii zdrowotnych oraz motywacji do stosowania diety. Dietetyk w trakcie konsultacji internetowej opiera się w głównej mierze na pomiarach ( wzrost, waga, obwód talii) dokonywanych samodzielnie przez pacjenta oraz szczegółowym wywiadzie żywieniowym obejmującym informacje o nietolerancjach pokarmowych pacjenta, alergiach pokarmowych, preferowanych produktach w diecie.
Centrum Dietetyki Stosowanej obsługuje konsultacje dietetyczne online przy wykorzystaniu prostych w obsłudze komunikatorów internetowych, które wystarczy zainstalować w telefonie, na tablecie czy w laptopie. Konsultacje internetowe z dietetykiem dostępne są po wcześniejszym dokonaniu rezerwacji terminu konsultacji online oraz dokonaniu płatności za pomocą wygodnej formy płatności online. W przypadku trudności związanych z obsługą rezerwacji terminu konsultacji z dietetykiem online lub dokonaniem płatności za usługi dietetyczne online dietetycy z Centrum Dietetyki Stosowanej udzielą Państwu wsparcia oraz przeprowadzą przez proces rejestracji wizyty u dietetyka online. Konsultacje z dietetykiem przez Internet spełniają wszelkie standardy typowej porady udzielanej w trakcie osobistej wizyty w poradni Centrum Dietetyki Stosowanej i obejmują opracowanie jadłospisu przez wykwalifikowanego dietetyka, możliwość modyfikacji jadłospisu w trakcie trwania diety, ocenę postępów pacjenta oraz możliwość dostosowania jadłospisu do potrzeb całej rodziny. Szczegółowe informacje dotyczące oferty poradni dietetycznej CDS, w tym konsultacji internetowych, cennik usług poradni oraz informacje o dostępnych terminach konsultacji dostępne są na firmowej stronie internetowej http://www.cds-dieta.pl lub telefonicznie pod numerem 792 930 144.
 
Kontakt
Poradnia CDS
ul. Św.A.Boboli 1, 15-649 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.cds-dieta.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.