Ogłoszenie:

Rezonans magnetyczny z kontrastem - WARSZAWA (Nowy)

dodano: 2020.04.27 ważne do: 2020.07.26 wyświetleń: 201
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukują Państwo przychodni lub kliniki, która na obszarze Warszawy wykona rezonans magnetyczny z kontrastem? Zapraszamy do MRI Diagnostyka - Warszawa, Bemowo/Bielany. Dysponujemy nowoczesnym rezonansem magnetycznym 1.5T Magnetom Altea firmy Siemens. Sprzęt ten to bezsporny lider w procesie diagnostyki. Wykonujemy też rezonans magnetyczny z kontrastem. Jeśli poszukują Państwo znawców od rezonansu magnetycznego (jaki jest sprawdzony dla dzieci, dorosłych oraz pań w ciąży) - serdecznie zapraszamy do MRI Diagnostyka.

W sztuce lekarskiej najważniejsza jest prędka, efektywna oraz w głównej mierze dobra diagnostyka schorzenia. Gdy doktor zdaje sobie sprawę z tego, co dolega pacjentowi - ma prawo wdrożyć konkretne leczenie lub zarządzić pacjentowi stosowną prewencję. W MRI Diagnostyka Warszawa skupiamy się na tym, aby pomagać pacjentom oraz lekarzom, wykonując rezonans magnetyczny z kontrastem. Mamy potrzebny, współczesny sprzęt 1.5T Magnetom Altea firmy Siemens, jaki pozwala w sposób bezinwazyjny oraz wydajny diagnozować wszelkie schorzenia u dzieci oraz dorosłych. Rezonans magnetyczny to bezpieczna oraz efektywna metoda diagnostyki, polecana również dla pań w ciąży. Jest to jednocześnie wybitnie dokładna metoda diagnostyki rozmaitego rodzaju schorzeń. W następstwie tego jeżeli Państwa doktor zalecił wykonanie rezonansu magnetycznego w celu diagnostyki choroby lub profilaktyki - serdecznie zapraszamy do kontaktu oraz odwiedzin MRI Diagnostyka, gdzie z rozkoszą pomożemy, wykorzystując współczesny sprzęt (zarządzamy najlepszym rezonansem magnetycznym dostępnym na rynku) oraz ogromne doświadczenie kadry medycznej.
 
Kontakt
MRI diagnostyka
ul. Al. Zjednoczenia 36, 01-830 Warszawa, woj. mazowieckie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.