Ogłoszenie:

Zadbaj o siebie i swoje zdrowie. (Nowy)

dodano: 2018.02.20 ważne do: 2018.05.21 wyświetleń: 59
Szczegóły ogłoszenia:
Na naszej stronie cmp.med.pl macie dostęp do profesjonalnych usług medycznych. Różnego typu badania laboratoryjne, specjalistyczne konsultacje a także innowacyjna diagnostyka: laboratoryjna, obrazowa, endoskopowa. To wszystko znajdziesz w jednym miejscu z opcją rejestracji przez internet na dowolnie wybraną przez siebie godzinę, w dowolnym centrum medycznym w rejonie całej Warszawy a dodatkowo Piaseczna.

W ramach centrum medycznego CMP działa punkt POZ posiadający podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia. Przyjmujący tam lekarz rodzinny obsługuje pacjentów ubezpieczonych w NFZ.

W CMP masz także możliwość zapisania się na rehabilitację, zamówić różnego rodzaju transport medyczny lub skorzystać z specjalistycznej opieki stomatologicznej.

CMP to też profesjonalne a także kompleksowe konsultacje ginekologiczne, bez stania w kolejkach oraz bez niepotrzebnego stresu.

Diagnostyka obrazowa w naszym Centrum Medycznym sięga do innowacyjnych metod diagnostycznych jak na przykład: pantomografów, USG, densytometrii.

Lekarzy pracujący w CMP zajmują się również opiniowaniem lekarskim dla potrzeb kierowców, którzy starają się o posiadanie broni palnej oraz dodatkowo marynarzy.

W Centrum Medycznym prowadzone są też zajęcia szkoły rodzenia a dodatkowo dietetyczne konsultacje.

Odwiedź już teraz: http://www.cmp.med.pl lub zadzwoń 22 737 50 50
Czekamy, by Ci pomóc! Zapraszamy serdecznie!

 
Kontakt
Kamil
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.