Ogłoszenie:

Oferujemy chiński masaż - sprawdź nas!

dodano: 2017.12.28 ważne do: 2018.03.28 wyświetleń: 57
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteś osobom regularnie korzystającą z masaży? Być może nie jesteś zadowolony z obecnych usług? A może jeszcze nie spróbowałeś, ale nie wiesz gdzie się udać? Doskonale trafiłeś! China-Relax.pl proponuje rozmaitego typu masaże chińskie, które pomogły się zrelaksować i odprężyć wielu klientom.

Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo informacje na temat masażu chińskiego, który staje się coraz bardziej popularny, także w Europie. Proponujemy między innymi masaż stóp i częściowy, masaż pod prysznicem, tradycyjny masaż i masaż olejowy. W zależności od tego jakich efektów oczekujesz nasi masażyści pomogą Ci dokonać wyboru. Standardowy czas trwania masażu to około 1-2 godzin. Należałoby poświęcić czas i pieniądze, po to by czuć się dużo lepiej i czerpać radość z życia. Jeśli jeszcze Cię nie przekonaliśmy to umów się na pierwszą wizytę bez zobowiązań. Jeżeli uznasz, że warto zapraszamy ponownie. Wejdź na naszą stronę internetową, gdzie odnajduje się szczegółowy opis naszej oferty, cennik oraz charakterystyka masażystów.
Kontakt
China Relax sp. z o.o.
Szczecin, woj. zachodnio-pomorskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.