Ogłoszenie:

Dach z miedzi - zobacz dlaczego warto!

dodano: 2017.12.20 ważne do: 2018.03.20 wyświetleń: 70
Szczegóły ogłoszenia:
Organizujesz budowę domu? A może chcesz unowocześnić swój dom, by nie tylko jego elementy były estetyczne ale i w 100% efektywne? Każdy element powoduje, iż efekt wizualny i walory estetyczne budynku będą zachwycać nie tylko domowników ale i odwiedzających Twój dom.

Dach z miedzi czy siatka miedziana to doskonały sposób na stworzenie nowoczesnego domu, który będzie wyróżniał się interesującym designem i nowoczesnością. Dzięki wyżej wymienionym elementom wzbogacisz swój dom o interesujące elementy, które nadadzą mu nadzwyczajnego i oryginalnego charakteru. Oprócz walorów ozdobnych posiadają tez nieocenione funkcje praktyczne. Powodują, iż służyć będą one swoim użytkownikom przez wiele lat.

Miedz jest bez wątpienia jednym z najbardziej trwałych materiałów na pokrycia dachowe. Jej wytrzymałość szacuje się od 100 do 300 lat. Na rynku występuje szeroki wachlarz dostępnych możliwości. Bogactwo wzorów, form, tworzyw z których są wykonane - ten szeroki wybór produktów sprawia, że z łatwością można dobrać i zaopatrzyć się we wszystkie potrzebne materiały. Stwarza to możliwość "zbudowania" samodzielnie ciekawej i oryginalnej oraz praktycznej ozdoby naszego domu. Dzięki nowoczesnym, efektownym i trwałym akcesoriom możliwe jest stworzenie nowatorskich i zarazem coraz modniejszych rozwiązań.
Kontakt
Copper Concept
Wrocław, woj. dolnośląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.