Ogłoszenie:

Place zabaw z atestem

dodano: 2022.12.06 ważne do: 2023.03.06 wyświetleń: 40
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy certyfikowane place zabaw dla dzieci, na których możemy zamontować różne wyposażenie, przykładowo huśtawki, piaskownice, bujaki, siłownie. Dzieci bardzo lubią przebywać na placu zabaw, gdzie mogą spotkać się z rówieśnikami, spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu. Warto zdecydować się na sprzęt na plac zabaw, który najlepiej odpowiada potrzebom najmłodszych. Najważniejszą decyzją przy wyborze wyposażenia placu zabaw jest wybór materiału, będzie to najczęściej drewno, metal i tworzywo. Dużą popularnością cieszy się plac zabaw metalowy, są to sprzęty bezpieczne, trwałe, łatwe w utrzymaniu i wodoodporne.

Sprzęt zabawowy, który mogą Państwo wybrać z naszej oferty na place zabaw atestowane, wygląda atrakcyjnie dla dzieci. Dzieci bardzo lubią kolorowe urządzenia, które wydają się zabawne lub stanowią dla nich wyzwanie. Mogą to być urządzenia drewniane czy z trwałego{ tworzywa. Dzięki temu {maluchy chętnie spędzają czas na placu zabaw, bawiąc się wspólnie z rówieśnikami. Oferujemy również plac zabaw dla dzieci metalowy, który posiada urządzenia odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Urządzając place zbaw producent z przyjemnością udzieli porad, jakie wybrać urządzenia, aby dzieci korzystały z nich bezpiecznie.

Kontakt:

Happy s.c. R.Kołacki, Ł. Cyran, A. Czyran

tel: 669 847 714

e-mail: biuro@happyplacezabaw.pl

Kontakt
happyplacezabaw
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.