Ogłoszenie:

Tynk strukturalny - Luxum

dodano: 2021.10.20 ważne do: 2022.01.18 wyświetleń: 32
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz nieszablonowych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz? Realizacja unikalnych projektów wyposażenia wnętrz i nowoczesnych łazienek to misja firmy. W Luxum przygotujemy zgodnie z Twoim zamówieniem:

- meble łazienkowe na wymiar,
- meble nietypowe na wymiar,
- wyposażenie sanitarne na wymiar,
- armatura łazienkowa według indywidualnego projektu,
- wykończenie ścian i podłóg,
- oświetlenie,
- elementy małej architektury,
- nietypowe elementy wykończeń wnętrz i łazienek.
Naszą specjalnością jest dostarczanie zindywidualizowanego wyposażenia nowoczesnych łazienek i wnętrz oraz dekoracyjny beton architektoniczny - płyty betonowe na ściany, podłogi, elewacje, kominki, ogrodzenia. Nowoczesne kompozyty, beton architektoniczny i naturalne drewno, to tworzywa, z których tworzymy wyjątkowe produkty, z dbałością o ich dominującą na rynku jakość. 
Awangardowe wyposażenie wnętrz i łazienek, przygotowywane jest w pojedynczych, niepowtarzalnych egzemplarzach lub krótkich seriach. W dowolnym formacie, kolorze, formie. 

Każdemu z naszych klientów gwarantujemy kompleksową obsługę - indywidualne podejście do zlecenia, specjalistyczne doradztwo techniczne, a także dowóz produktów oraz ich montaż na życzenie.
Kontakt
Luxum
ul. Jana Dekerta 44, 30-703 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.