Ogłoszenie:

Generalne wykonawstwo- Trans-Ziem zaprasza.

dodano: 2021.02.04 ważne do: 2021.05.05 wyświetleń: 84
Szczegóły ogłoszenia:

Trans-Ziem - Profesjonalne, zajmujące się szeroko rozumianymi pracami rozbiórkowymi przedsiębiorstwo zaprasza do kontaktu telefonicznego, mailowego bądź osobistego wszystkich, którzy planują roboty ziemne, wyburzenia budynków czy wszelkiego rodzaju inne prace rozbiórkowe.
Nasza oferta dotyczy warszawy, ale również innych miast na terenie kraju i jest bardzo konkurencyjna zarówno pod względem cenowym, jak i jakościowym. Powierzając nam generalne wykonawstwo na terenie Krakowa, warszawy czy innych miast, macie Państwo pewność, że prace zostaną przeprowadzone terminowo, rzetelnie i fachowo. Jako firma o wieloletnim doświadczeniu potrafimy być niezwykle elastyczni w stosunku do każdego Klienta dostosowując swoją ofertę bezpośrednio do indywidualnych potrzeb każdego z Państwa. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy, podaną na stronie www w tym ogłoszeniu i do współpracy.
 
Kontakt
Trans-Ziem
ul. Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 43, 31-876 Kraków, woj. małopolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.