Ogłoszenie:

Pokonaj wszelką negatywność Wykład Online

dodano: 2020.08.28 ważne do: 2020.10.27 wyświetleń: 93
33 PLN
Szczegóły ogłoszenia:


 
Na naszym 124 spotkaniu dowiesz się
jak pokonać negatywność, która atakuje zawsze w najmniej spodziewanym momencie i z tej strony, z której oczekujemy bardziej wsparcia, niż podcinania skrzydeł.
 Na  124 spotkaniu  dowiesz się jak pokonać negatywność, która atakuje zawsze w najmniej spodziewanym momencie i z tej strony, z której oczekujemy bardziej wsparcia, niż podcinania skrzydeł. 
Pokażę Ci niezawodną metodę połączenia z wyjątkowym Zwierzęciem Mocy Pegazem, która pomoże Ci uwolnić się ze szponów niskich emocji i wibracji, by wzbić się ponad to, co chce Cię zatrzymać na Twojej drodze do szczęścia, spełnienia, miłości, zdrowia, bogactwa i obfitości. 
Błyskawiczne uwolnienie z macek Mroku, rozbicie ciemnej sieci Mroku, która chce Cię owinąć i zahamować na drodze do spełnienia marzeń i pragnień!
 
Czas trwania naszego spotkania to: 51:04, czyli prawie godzinę. 
 LINK: https://mariabucardi.pl/pl/p/124.-Negatywnosc-atakuje-Cie-w-najmniej-spodziewanym-momencie-i-z-tej-strony%2C-z-ktorej-oczekujesz-bardziej-wsparcia%2C-niz-podcinania-skrzydel-Niezawodna-metoda-pomocy-z-wyjatkowym-Zwierzeciem-Mocy-Pegazem./594
 
 
Kontakt
Dianaomensententia
woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: www.mariabucardi.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.