Ogłoszenie:

Medytacja Online z Maria Bucardi Spotkanie Uwolnij sie od obcego wpływu!

dodano: 2020.07.13 ważne do: 2020.09.11 wyświetleń: 87
33 PLN
Szczegóły ogłoszenia:


.UWOLNIJ SIĘ OD OBCEGO WPŁYWU. MEDYTACJA ARCYKAPŁANKI.
Czy już wszystko zostało zrobione, by osiągnąć Twoje cele? A może za dużo i zbyt aktywnie działasz w materii, a za mało w energii? Czy jesteś pod wpływem innych, czy też ufasz sile Twojego wew. głosu, głosu Twojego serca i Twojej intuicji? Czy motywuje Cię strach np. o przyszłość materialną, czy też idziesz zgodnie z odczuciem w głębi serca i robisz to, co robisz z miłością i zaufaniem? To spotkanie z Arcykapłanką i poznanie tajemnic Wszechświata i praw tutaj na Ziemi. Ta wiedza pomoże ci zrealizować wszystkie Twoje marzenia i pragnienia i efekty będę natychmiastowe. Czas trwania  117 spotkania  59:17 (prawie godzinę).
Gwarantuję Ci, że poprzez te Ceremonie z lekkości i radością przyciągniesz szczęście, obfitość, spełnienie, miłość, zdrowie i spełnisz Twoje marzenia.
Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci 24 godzinny dostęp do wszystkich transmisji,  ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji Marii Bucardi.( Plan możesz w każdej chwili zakończyć, zmienić na inny lub przedłużyć).
Link tutaj https://mariabucardi.pl/pl/p/117.-Uwolnij-sie-od-obcego-wplywu.-Medytacja-Arcykaplanki.-/447
 
 
Kontakt
Dianaomensententia
woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: www.mariabucardi.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.