Ogłoszenie:

Obsługa szkód komunikacyjnych - hoolster.pl

dodano: 2020.06.30 ważne do: 2020.09.28 wyświetleń: 44
Szczegóły ogłoszenia:
Przedsiębiorstwo Hoolster jest jednym z liderów na rynku przedsiębiorstw zajmujących się odzyskiwaniem odszkodowań oraz likwidacją szkód komunikacyjnych. Funkcjonuje na terenie Bielska- Białej oraz w bezpośrednim sąsiedztwie pobliskich miast Polski. Od wielu lat realizuje udane procesy uzyskiwania odszkodowań powypadkowych. Jej oferta oparta jest na kontakcie z ubezpieczycielem, bezzwłocznym holowaniem na parking, naprawą auta z OC/AC jak również uzyskaniem przez poszkodowanego samochodu zastępczego z OC sprawcy. 
Dodatkowo złożoność usług gwarantuje kompletną likwidację szkód, obejmującą załatwienie wszystkich niezbędnych formalności z ubezpieczycielem, doświadczoną wycenę szkody, gratisową kalkulację jej naprawy oraz jej usunięcie - na https://hoolster.pl wolno zaznajomić się ze wszystkimi możliwościami. Hoolster stanowi gwarancję solidności oraz indywidualnego rozwiązania kłopotu. Swoim Konsumentom umożliwia również skorzystanie z innowacyjnej usługi, jaką jest dopłata do odszkodowań, jakie pozostały zaniżone. Funkcjonuje 24h na dobę, 7 dni w tygodniu sprzyjając rzeczywistą pomocą oraz radą. 
 
Kontakt
hoolster.pl
ul. Romualda Traugutta 16, 43-300 Bielsko Biała, woj. śląskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: https://hoolster.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.