Ogłoszenie:

OBSŁUGA TWOJEJ FIRMY

dodano: 2020.03.15 ważne do: 2020.03.29 wyświetleń: 37
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz rozwinąć swoją firmę, ale brakuje Ci wiedzy merytorycznej, wypełnianie kolejnych wniosków i uzyskiwanie licencji, koncesji czy pozwoleń spędza Ci sen z powiek? Nie jesteś pewien czy zawierane umowy z partnerami biznesowymi z perspektywy czasu nie zaszkodzą Twojej firmie? A może marzy Ci się import lub eksport produktów oraz zatrudnienie w swojej firmie międzynarodowej kadry? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań powiesz TAK to znaczy, że dobrze trafiłeś.
VOAL oferuje wsparcie dla nowopowstałych firm:
- pomoc z załatwianiem spraw urzędowych.
- tłumaczenia podczas wizyt do urzędu, spotkań biznesowych, sporządzenia i tłumaczenia umów na różne języki.
- pomoć z otrzymaniem podpisu kwalifikwanego. Mając podpis elektroniczny ominiesz urzędowe kolejki, a wiele spraw załatwisz nie wychodząc z domu.
- pomoc z zakresu zatrudniania cudzoziemców (w tym i cudzoziemców). Powiemy czym różni się oświadczenie o powierzeniu pracy od zezwolenia na pracę.
- podpowiemy, które biuro rachunkowe wybrać i dlaczego warto, aby księgowa rozmawiała w języku Twojego pracownika.
- pomoc z zakresu doractwa kadrowego. Możemy zrekrutować dla Ciebie pracowników, przeanalizować CV potencjalnych kandydatów i wybrać tych najlepszych.

Wieloletnie doświadczenie i analiza rynku pomagają nam dostrzegać problemy i potrzeby przedsiębiorców. Dlatego nie zwlekaj – skontaktuj się z nami jak najszybciej i zacznij żyć spokojnie wiedząc, że sprawy Twojej firmy są w rękach profesjonalistów.

Jako jedyna firma posiadamy w Lubline aż trzy adresy! Poznaj naszą ofertę -odwiedż stronę https://voal-lublin.pl/
Przyjdź, zapytaj, skorzystaj.
Nasze siedziby znajdują się w samym centrum Lublina: ul. M.C.Skłodowskiej 3/27 lub ul. Sądowa 2/11 lub ul. Chopina 8/19.
Kontakt
VOAL
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.