Ogłoszenie:

SYMULACJA SPAWANIA WIRTUALNA SPAWARKA SOLDAMATIC SPRZEDAŻ BIAŁYSTOK (Nowy)

dodano: 2022.07.05 ważne do: 2022.10.03 wyświetleń: 27
Szczegóły ogłoszenia:
Firma TOCk-AUTOMATYKA jest oficjalnym dystrybutorem systemu szkoleniowego do nauki spawania SOLDAMATIC wykorzystującego rozszerzoną rzeczywistość w procesie kształcenia spawaczy. System spawalniczy SOLDAMATIC hiszpańskiej firmy Seabery jest innowacyjnym rozwiązaniem szkoleniowym zapewniającym efektywne kształcenie zawodowe spawaczy na dowolnym poziomie w standardach przemysłowych. Spawarka szkoleniowa SOLDAMATIC wykorzystuje unikalne połączenie możliwości spawania w wirtualnej rzeczywistości z użyciem prawdziwych elementów spawalniczych: palnika spawalniczego, przyłbicy i rękawic ochronnych. Program szkoleniowy z wykorzystaniem wirtualnej spawarki SOLDAMATIC pozwala na przygotowanie uczestników kursu do spawania tradycyjną metodą przy użyciu standardowej spawarki. Zastosowanie symulatora spawania SOLDAMATIC w procesie kształcenia zawodowego pozwala na zapoznanie się z technikami spawania i obsługą spawarki w bezpiecznym środowisku, bez zagrożenia poparzeniem, bez zużycia materiałów eksploatacyjnych, gazów technicznych, z możliwością wielokrotnego powtarzania czynności i ćwiczeń bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Symulator spawarki SOLDAMATIC stanowi idealne rozwiązanie na początkowym etapie nauki spawania oraz pozwala w sposób naturalny i bezpieczny podjąć naukę spawania na tradycyjnej spawarce. System spawalniczy SOLDAMATIC poprzez wykorzystanie rozszerzonej rzeczywistości w procesie nauczania umożliwia wytworzenie pamięci mięśniowej pozwalającej na sprawną obsługę spawarki, wyrobienie techniki oraz wykorzystanie wszelkich metod spawalniczych: MIG/MAG, TIG, spawanie MMA, spawanie elektrodą otuloną. Zestaw do nauki spawania SOLDAMATIC jako wyposażenie pracowni spawania dla szkół i uczelni technicznych stanowi nowoczesne narzędzie kształcenia zawodowego oraz przygotowania zawodowego w podejściu Edukacji 4.0 pozwalające na wykorzystanie nowoczesnych technologii tj. wirtualna rzeczywistość VR i tym samym zwiększenie jakości i efektywności kształcenia.
Spawarka szkoleniowa SOLDAMATIC pozwala na organizację pracowni spawania w dowolnie wybranym pomieszczeniu, bez ponoszenia dodatkowych kosztów przystosowania pomieszczeń jak ma to miejsce w przypadku spawania tradycyjnymi metodami. Symulacja spawania przy użyciu spawarki szkoleniowej SOLDAMATIC jest wiernym odzwierciedleniem prawdziwych procesów, pozwala na użycie dowolnym elementów spawalniczych, materiałów oraz zastosowania dowolnych technik spawalniczych w procesie nauki spawania. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami zastosowania systemu spawalniczego SOLDAMATIC, obejrzenia materiałów szkoleniowych na stronie http://www.tock.pl oraz kontaktu z inżynierami z TOCK-AUTOMATYKA w celu omówienia warunków zakupu spawarki szkoleniowej SOLDAMATIC oraz zapoznania z ofertą innych maszyn i urządzeń stanowiących wyposażenia pracowni CNC, spawania, druku 3D oraz innych technologii wytwarzania.
 
Kontakt
TOCK-AUTOMATYKA
ul. Ks.Abp.E.Kisiela 28, 15-361 Białystok, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: www.tock.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.