Ogłoszenie:

Stajesz już na głowie, by coś osiągnąć Wykład (Nowy)

dodano: 2020.08.02 ważne do: 2020.10.01 wyświetleń: 114
33 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:


To spotkanie da Ci bardzo ważne wskazówki! Dziś popatrzysz na Twoje życie i trudne sytuacje, blokady, problemy, zawiłe sprawy z zupełnie innej perspektywy i zobaczysz więcej.
Otrzymasz rady co zrobić, by osiągnąć sukces w tym, co dla Ciebie ważne. W momentach, gdy pojawi się uczucie, że coś Cię przerasta, coś jest zbyt trudne lub robisz już tak dużo i nadal nic, ta transmisja pokaże Ci gdzie leży błąd i jak to zmienić.
Spotkanie rozpoczniemy od oczyszczenia, podwyższenia wibracji, połączenia z Miejscem Mocy, a następnie otrzymasz klucz do realizacji marzeń, będzie i część teoretyczna i praktyczna: medytacja z bardzo wyjątkowym przewodnikiem ORŁEM, który nie przez przypadek jest w naszym godle państwowym i służy nam swoją pomocą w każdym trudnym momencie, jeśli wiemy jak się z tą wibracją połączyć i jak z niej korzystać. 
Niezwykłe wyjaśnienie znaczenia kart Tarota 6 Monet oraz Królowej Kielichów, jakiego nie znajdziesz nigdzie indziej w Internecie, ani żadnej książce.
 MEDYTACJA ORŁA, aby spojrzeć z góry na swoje problemy i zawiłe sytuacje, co pomoże Ci znaleźć ich rozwiązanie. 
Z perspektywy myszki problemy wydają się wielkie, ale z perspektywy silnego orła dużo mniejsze.
 Ta informacja może Cię zaskoczyć: większość ludzi obawia się sukcesu. Gdy osiągasz sukces, wychodzisz z czymś na świat, jesteś “narażony” na ocenę innych, krytykę… Zastanawiasz się może czy pokazać swoje dzieło (cokolwiek to jest), czy może jednak nie, “bo co inni pomyślą”? Tak, może ktoś Cię skrytykuje, ale z siłą, mocą i odwagą orła nie ma to dla Ciebie znaczenia.
 Czy z perspektywy czasu będzie miało znaczenie, jak oceniła Cię jakaś mała “myszka”, czy też jak stworzyłeś, namalowałeś swój obraz życia?
  Wyjaśnienie znaczenia liczby 120 w naszym życiu.
Odpowiedzi na wiele pytań.
Czas trwania 01:17:28 oraz dostęp do ponad 100 godzin nagrań: wiedzy ponadczasowej, którą możesz wykorzystać w różnych momentach życia. 
Zamów już dziś link poniżej :
https://mariabucardi.pl/pl/p/120.-Stajesz-juz-na-glowie%2C-by-cos-osiagnac%2C-a-efekt-nadal-jest-zbyt-slaby-i-niezadowalajacy-Jak-to-zmienic-To-spotkanie-da-Ci-bardzo-wazne%E2%80%A6/492
Kontakt
Dianaomensententia
woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: www.mariabucardi.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.