Ogłoszenie:

Części ze stali HARDOX (Nowy)

dodano: 2020.07.23 ważne do: 2020.10.21 wyświetleń: 157
Szczegóły ogłoszenia:
Harder Parts to grupa ekspertów, którzy postanowili utworzyć jednostkę skupiającą się na oferowaniu najwyższej jakości podzespołów do maszyn agrarnych. Koncentrujemy się przede wszystkim na częściach do pługów i koparek. W asortymencie znajdują się lemiesze do łyżki - wiemy całkowicie, jak istotna w rolnictwie oraz pracach budowniczych jest trwała konstrukcja, wskutek tego dostarczamy Konsumentom najwyższej jakości części do maszyn wykonane z oryginalnej blachy Hardox. Na stronie wnikliwie przedstawiamy, czym cechuje się ta blacha - gorąco zapraszamy do kontaktu. 


Poszukujesz dostawcy podzespołów do sprzętów rolnych oraz koparek? Harder Parts to adres, pod jaki musisz się udać. U nas zamówisz lemiesze do łyżki oraz dużo więcej. Bazujemy na solidnych częściach oraz konstrukcjach wykonanych z oryginalnej blachy Hardox, to właśnie dzięki temu oferowane części są najzwyczajniej w świecie właściwe. 
 
Kontakt
HARDER PARTS
ul. Nowe Osiedle 2a, 16-420 Raczki, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.