Ogłoszenie:

Transmisja online z Maria Bucardi (Nowy)

dodano: 2020.07.07 ważne do: 2020.09.05 wyświetleń: 89
33 PLN do negocjacji
Szczegóły ogłoszenia:


Czas trwania  116 spotkania z Marią Bucardi  1:00:01 (godzinę).  
Rozkoszuj się życiem, szczególnie w momencie, gdy otaczają Cię trudności i problemy! Jak rozkoszować się życiem, gdy nie mamy ku temu wyraźnych powodów i dlaczego jest to tak ważne? Na naszym 116 spotkaniu dowiesz się, jak pokonać czarną spiralę chaosu, zwątpienia, blokad, stosując bardzo proste metody.  Jak już dziś możesz wyrwać się ze szponów Mroku i zmienić Twoje jutro. Czy to możliwe, że stare życie rozpadnie się na kawałki i zmusi nas do zmiany? Co robić w takich momentach, gdy coś odchodzi lub legnie w gruzach? 116 spotkanie ( spotkanie dostępne przez cały czas w archiwum spotkań 24 godziny na dobę na http://www.bucardimaria.com.
Gwarantuję Ci, że poprzez te Ceremonie z lekkości i radością przyciągniesz szczęście, obfitość, spełnienie, miłość, zdrowie i spełnisz Twoje marzenia. 
  Aktywny plan dostępu gwarantuje Ci 24 godzinny dostęp do wszystkich transmisji,  ebooków, audiobooków, słuchowisk i innych publikacji Marii Bucardi.( Plan możesz w każdej chwili zakończyć, zmienić na inny lub przedłużyć).

Link tutaj : https://mariabucardi.pl/pl/p/116.-Rozkoszuj-sie-zyciem%2C-szczegolnie-w-momencie%2C-gdy-otaczaja-Cie-trudnosci-i-problemy-/446
Kontakt
Dianaomensententia
Siemiatycze, woj. podlaskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: www.mariabucardi.pl
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.