Ogłoszenie:

poszewka jedwabna 60x70 (Nowy)

dodano: 2020.10.18 ważne do: 2021.01.16 wyświetleń: 95
Szczegóły ogłoszenia:
Silniejsze włosy
Kilku wspominało również o zaletach jedwabnych poszewek na włosy. Moje są kręcone i odbarwione, więc ich konserwacja, szczególnie latem (dzięki wilgoci), staje się niemal koszmarem! Od czasu zmiany moich nawyków związanych ze snem zauważyłem, że moje loki są mniej suche i splątane.

Powiedziawszy to, nie chcę tu dawać fałszywych nadziei, nie budzę się każdego ranka z włosami Kopciuszka, ale mała różnica naprawdę robi różnicę! Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć w dłuższej perspektywie, czy poprawa będzie jeszcze bardziej wyraźna ... Ciąg dalszy nastąpi!

Ale uważaj na cenę ...
Cóż, spójrzmy prawdzie w oczy, jedwab jest drogi. Zanim więc zdecydujesz się na ten szalony wydatek, radzę zrobić coś takiego jak ja i poprosić swoją świtę o sprawdzenie, czy ktoś ma już w domu jedwabną poszewkę na poduszkę. Osobiście mam ciocię, która ma wszystko (ale kiedy mówię wszystko, to naprawdę to!) I bardzo chciała mi dać miękką jedwabistą poszewkę, która leżała w jej szafie.

Aby kupić jedwabne poszewki na poduszki online
W przeciwnym razie, oto kilka produktów online, które możesz zdobyć:
 
Kontakt
poszewki jedwabne
woj. lubuskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.