Ogłoszenie:

jedwabne poszewki - www.silk.pl (Nowy)

dodano: 2020.09.17 ważne do: 2020.12.16 wyświetleń: 127
Szczegóły ogłoszenia:
jedwabne poszewki
Jeśli jednak poranne zmarszczki na policzkach są jedną z głównych frustracji w Twoim życiu, jedwabna poszewka może naprawdę rozwiązać ten problem - tylko nie licz na wygładzenie innych zmarszczek. A fryzjerzy uwielbiają jedwab, bo dzięki niemu stylizacja lepiej wytrzymuje noc, a rano włosy mniej błyszczą i błyszczą. Radzi więc zrobić na przykład Jen Atkin, stylistkę Kardashian, Jenner i Hadid. Oprócz poszewek na poduszki można w tym celu użyć jedwabnych gumek i warkocz długie włosy w warkocze z jedwabnymi wstążkami. Wszystko to działa tylko po to, aby zachować zdrowie loków, które już tam są, ponieważ żaden jedwab nie jest w stanie skleić rozdwojonych końcówek.

Być może znacznie poważniejszym tematem, jeśli chodzi o jedwab, jest trądzik. Jest naprawdę używany do celów medycznych: może pomóc nie tylko w stanach zapalnych, ale także w egzemie, łuszczycy i atopowym zapaleniu skóry (dane są jednak sprzeczne); szyją nawet tkaniny. Chodzi znowu o gęstą strukturę i tkanie włókien, dzięki czemu jedwab nie zbiera bakterii, nie zatrzymuje kurzu i nie przepuszcza roztoczy. Spanie na jedwabnej bieliźnie można uznać za bardziej higieniczne, o ile idziesz spać z oczyszczoną skórą. „Oczywiście jedwab nie może zneutralizować bakterii już znajdujących się na skórze” - dodaje Elena Polyakova, ekspert w dziedzinie właściwości jedwabiu i pielęgnacji skóry Sensai, „ale jest to dobry wybór profilaktyczny dla osób z trądzikiem”.
Kontakt
silk.pl
woj. opolskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Aktualności Archiwum aktualności
Reklama
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.